Oct18
Oct19
Oct20
Oct25
Oct26
Oct27
Nov01
Nov02
Nov03
Nov15
Nov16
Nov17
Nov22
Nov23
Nov24
Nov29
Nov30
Dec01
Dec07
Dec08
Dec13
Dec14
Dec15
Jan04
Jan05
Jan10
Jan11
Jan12
Jan18
Jan24
Jan25
Jan26
Jan31
19:45

SHPK

EDM

20:15

SE

RD

20:30

STAB

NCI

Feb01
13:15

SE

SHPK

13:45

CGYW

LLYD

18:30

AIR

CGYR

Feb02
11:00

SE

NCI

12:00

AIR

RMR

13:30

CGYW

RD

20:15

EDM

STAB

Feb07
20:00

NCI

SHPK

20:15

CGYR

RD

Feb08
20:30

SHPK

NCI

16:00

EDM

LLYD

18:30

RD

CGYW

19:00

STAB

PCS

19:30

CGYR

AIR

Feb09
12:30

RD

CGYW

12:30

STAB

PCS

14:15

RMR

SE

19:45

NCI

EDM

Feb15
11:45

AIR

CGYW

14:15

LLYD

RD

19:45

CGYR

SE

Feb16
15:45

NCI

LLYD

16:45

EDM

SHPK

16:45

AIR

SE

Feb21
19:15

EDM

LLYD

Feb22
13:15

STAB

LLYD

17:45

RMR

NCI

19:00

SHPK

PCS

19:00

AIR

CGYR

19:00

RD

SE

Feb23
11:45

RMR

EDM

12:30

SHPK

PCS

14:30

RD

SE

20:00

NCI

STAB

Feb27
Feb28
20:00

RD

AIR

20:00

STAB

NCI

Feb29
15:30

RMR

CGYR

13:15

SHPK

LLYD

15:00

CGYW

SE

19:45

PCS

STAB

Mar01
12:30

LLYD

NCI

14:15

PCS

EDM

15:45

CGYW

CGYR

15:45

RD

RMR

Schedule

 PDF Schedule
Fri, Oct 18
Sat, Oct 19
Sun, Oct 20
Fri, Oct 25
Sat, Oct 26
Sun, Oct 27
Fri, Nov 1
Sat, Nov 2
Sun, Nov 3
Fri, Nov 15
Sat, Nov 16
Sun, Nov 17
Fri, Nov 22
Sat, Nov 23
Sun, Nov 24
Fri, Nov 29
Sat, Nov 30
Sun, Dec 1
Sat, Dec 7
Sun, Dec 8
Fri, Dec 13
Sat, Dec 14
Sun, Dec 15
Sat, Jan 4
Sun, Jan 5
Fri, Jan 10
Sat, Jan 11
Sun, Jan 12
Sat, Jan 18
Fri, Jan 24
Sat, Jan 25
Sun, Jan 26
Fri, Jan 31
Sat, Feb 1
Sun, Feb 2
Fri, Feb 7
Sat, Feb 8
Sun, Feb 9
Sat, Feb 15
Sun, Feb 16
Fri, Feb 21
Sat, Feb 22
Sun, Feb 23
Thu, Feb 27
Fri, Feb 28
Sat, Feb 29
Sun, Mar 1
6
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2
2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
0

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

4
Final (OT) Lloydminster@ Servus Sports Centre
3
2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
1
2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
1
0
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
1
4
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2
1
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
0

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Southern Express 6 - 8 - 3

4
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

4
Final (SO) Lloydminster@ Servus Sports Centre
5

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
4
0
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2
2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
3
3
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
1

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

1
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
4
3
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
4

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

2
Final (SO) Lloydminster@ Servus Sports Centre
3

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

0
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

3
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
2
2
Final (OT) Lloydminster@ Servus Sports Centre
3

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Southern Express 6 - 8 - 3

2
Final Brooks@ Sparrow Arena
0
7
Final Clairmont@ Chris McMillan Arena
3
0
Final Clairmont@ Chris McMillan Arena
2
3
Final (SO) Calgary@ Crowchild Blue
2

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

3
Final Calgary@ Father David Bauer Arena
4

Southern Express 6 - 8 - 3

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

2
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
0

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

4
Final (OT) St. Albert@ Mark Messier Arena (Servus Credit Union Place)
5
0
Final (SO) DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
1
5
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2
2
Final Grande Prairie@ Coca-Cola Centre South
4

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

4
Final (OT) Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
3
1
Final Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
2
0
Final Calgary@ East Calgary Twin Arena (Blue)
4
2
Final Edmonton@ Bill Hunter Arena
3

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

2
Final (SO) St. Albert@ Go Auto Arena (Servus Credit Union Place)
1
1
Final Red Deer@ Collicutt Centre
4
1
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
2
0
Final Airdrie@ Ron Ebbesen Arena (Blue)
2

Southern Express 6 - 8 - 3

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

2
Final Calgary@ Bowness Sportsplex
1
1
Final Clairmont@ Chris McMillan Arena
4

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

0
Final Edmonton@ Bill Hunter Arena
2
2
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
5
2
Final Clairmont@ Chris McMillan Arena
4

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

2
Final Red Deer@ Kinex Arena
0
1
Final Blackie@ Blackie Arena
0
0
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
3
3
Final (SO) Red Deer@ Collicutt Centre
2
3
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
0
2
Final TBD@ TBD
0
6
Final DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
2

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

2
Final St. Albert@ Mark Messier Arena (Servus Credit Union Place)
3
5
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena - Shell
2

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

2
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
0
1
Final Red Deer@ Collicutt Centre
3

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

4
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Southern Express 6 - 8 - 3

4
Final (OT) Medicine Hat@ Moose Recreation Centre
3
0
Final St. Albert@ Go Auto Arena (Servus Credit Union Place)
1
2
Final (SO) Grande Prairie@ Weyerhaeuser Arena
3
1
Final (SO) Edmonton@ Bill Hunter Arena
2
3
Final DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
0
4
Final (SO) Red Deer@ G.H. Dawe Arena
3

Southern Express 6 - 8 - 3

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

1
Final Airdrie@ Ron Ebbesen Arena (Blue)
2
2
Final (SO) DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
3

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

2
Final Calgary@ Bowness Sportsplex
3
4
Final Clairmont@ Chris McMillan Arena
2

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

3
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
2
3
Final Grande Prairie@ Coca-Cola Centre North
1

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

0
Final Calgary@ East Calgary Twin Arena (Blue)
3
2
Final Red Deer@ Gary W. Harris Canada Games Centre
3

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

0
Final Edmonton@ Bill Hunter Arena
3
2
Final Okotoks@ Pason Centennial Arena - Gold
6
2
Final (SO) St. Albert@ Go Auto Arena (Servus Credit Union Place)
3
3
Final (SO) Red Deer@ Collicutt Centre
2

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

2
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
5

Southern Express 6 - 8 - 3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

3
Final (OT) Calgary@ Father David Bauer Arena
4
1
Final Leduc@ Sobeys Arena (Leduc Rec Centre)
2
1
Final (SO) Calgary@ Bowness Sportsplex
2
2
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
4
2
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
3
4
Final Lethbridge@ Adams Ice Centre
2
0
Final Calgary@ Crowchild Red
4

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

3
Final (OT) Airdrie@ Ron Ebbesen Arena (Blue)
2
2
Final DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
1

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

1
Final Calgary@ Max Bell Arena (Ice #1)
0

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

1
Final (SO) Calgary@ Father David Bauer Arena
0

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

Southern Express 6 - 8 - 3

2
Final Brooks@ Centennial Regional Arena
6
4
Final Edmonton@ Bill Hunter Arena
1

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

5
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena - Shell
1

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

2
Final Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
0
5
Final Red Deer@ Kinex Arena
1
4
Final (SO) Lloydminster@ Servus Sports Centre
3

Southern Express 6 - 8 - 3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

2
Final Calgary@ Great Plains Arena (#2)
3
1
Final Okotoks@ Murray Arena
2

Southern Express 6 - 8 - 3

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

3
Final Calgary@ Winsport A
4
2
Final Lloydminster@ Servus Sports Centre
1
2
Final Red Deer@ Collicutt Centre
4

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

3
Final Edmonton@ Bill Hunter Arena
2
3
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
5
3
Final Leduc@ Alexandra Arena (Leduc)
4
2
Final (SO) Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
3
1
Final Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
5
1
Final DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
0
3
Final (SO) Calgary@ Great Plains Arena (#2)
4

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Southern Express 6 - 8 - 3

0
Final Lethbridge@ ATB Centre
2
3
Final St. Albert@ Akinsdale Arena
0

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

3
Final Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
2
2
Final St. Albert@ Troy Murray Arena (Servus Credit Union Place)
4
1
Final Calgary@ East Calgary Twin Arena (Blue)
5

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

19:45 Edmonton@ Bill Hunter Arena
20:15 Red Deer@ Collicutt Centre
20:30 Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)

Southern Express 6 - 8 - 3

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

13:15 Sherwood Park@ Sherwood Park Arena
13:45 Lloydminster@ Servus Sports Centre

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

18:30 Calgary@ Bowness Sportsplex
11:00 Leduc@ Sobeys Arena (Leduc Rec Centre)
12:00 DeWinton@ Scott Seaman Sports Arena
13:30 Red Deer@ Gary W. Harris Canada Games Centre

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

20:15 St. Albert@ Go Auto Arena (Servus Credit Union Place)
20:00 Sherwood Park@ Sherwood Park Arena - Shell
20:15 Red Deer@ Collicutt Centre
20:30 Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
16:00 Lloydminster@ Servus Sports Centre
18:30 Calgary@ Bowness Sportsplex
19:00 Clairmont@ Chris McMillan Arena

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

19:30 Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
12:30 Calgary@ East Calgary Twin Arena (Blue)
12:30 Clairmont@ Chris McMillan Arena
14:15 Medicine Hat@ Cenovus Arena (Family Leisure Centre)

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

19:45 Edmonton@ Bill Hunter Arena

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

11:45 Calgary@ Father David Bauer Arena
14:15 Red Deer@ Collicutt Centre

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

Southern Express 6 - 8 - 3

19:45 Medicine Hat@ Moose Recreation Centre
15:45 Lloydminster@ Servus Sports Centre

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

Sherwood Park Fury 5 - 12 - 1

16:45 Sherwood Park@ Sherwood Park Arena

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Southern Express 6 - 8 - 3

16:45 Brooks@ Centennial Regional Arena
19:15 Lloydminster@ Servus Sports Centre
13:15 Lloydminster@ Lloydminster Centennial Civic Centre
17:45 Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
19:00 Clairmont@ Chris McMillan Arena

Airdrie Lightning 6 - 12 - 1

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

19:00 Calgary@ Great Plains Arena (#2)
19:00 Lethbridge@ Labor Club Ice Centre

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

11:45 Edmonton@ Bill Hunter Arena
12:30 Clairmont@ Chris McMillan Arena
14:30 Lethbridge@ Adams Ice Centre
20:00 St. Albert@ Mark Messier Arena (Servus Credit Union Place)

St. Albert Sharks 12 - 4 - 1

Edmonton Pandas 10 - 5 - 2

0
1 Edmonton@ Confederation Arena
0
20:00 Airdrie@ Genesis Place Arena (Shane Homes)
20:00 Leduc@ Alexandra Arena (Leduc)
15:30 Calgary@ Father David Bauer Arena
13:15 Lloydminster@ Servus Sports Centre

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Southern Express 6 - 8 - 3

15:00 Vauxhall@ Vauxhall Recreation Centre
19:45 St. Albert@ Go Auto Arena (Servus Credit Union Place)
12:30 Leduc@ Wilhauk Beef Jerky Arena (Leduc Rec Centre)
14:15 Edmonton@ Bill Hunter Arena

Calgary Fire White 13 - 3 - 3

Calgary Fire Red 16 - 3 - 0

15:45 Calgary@ Crowchild Blue
15:45 Okotoks@ Pason Centennial Arena - Green
Default Arena123 Main St, Edmonton, AB
Open in Google Maps